Роберт Трухільйо: «Ми плануємо величезне турне»

Басист гурту Металіка Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Деякий час тому басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) був проінтерв’юйований журналістами радіостанції WJRR з Орландо, штат Флорида (Orlando, Florida). Наводимо вашій увазі кілька цитат із цієї бесіди.

Про те, чому була така велика пауза між студійними альбомами:

«Ну, з цим варто лише змиритися і примиритися. Для мене це буде лише другий офіційний студійний запис, і я не знаю, наскільки довго все було… Минуло років вісім після виходу минулого альбому або щось близько того. Процес творення дуже цікавий, оскільки ми багато імпровізуємо. Коли ми в турі, у нас є так звана “джем-кімната”, де також знаходиться мобільна студія запису, тож усі ідеї, що нас відвідують, негайно фіксуються. Тому що Джеймс (Гетфілд) може під’єднати гітару і буквально почати сипати рифами, як з рогу достатку. І якщо це все не записати, то воно просто зникне без сліду. Бувало так, що я сиджу з ним, він щось грає, а нічого, що може записати, немає, і я кажу йому: “Гей, почекай-но секундочку!”

Пам’ятаю, що коли тільки прийшов у команду, у ходу ще були касети. Я взяв свій диктофон і сказав: “давай-но повтори” або щось у такому дусі. Тож у нас усе відбувається ось так. Цей процес сповнений спонтанності, коли ідеї та рифи виникають абсолютно випадково. Іноді не так. Іноді народ працює над матеріалом цілеспрямовано і приносить його на репетицію або в студію, і вже потім ти берешся до роботи. Але в нашому випадку проблема в тому, що в нас занадто багато рифів, і деякі з них справді дуже класні, але вони не використовуються. І для якоїсь іншої команди це могло б стати рифом усього життя. Але добре, коли в тебе є така проблема (сміється)».


Про плани щодо турне:

«Ми абсолютно точно плануємо величезне турне. Це як нове дитя. Випуск альбому і складання нового сету – все це заводить, але й потребує часу. І ми також багато уваги приділимо шоу, починаючи з візуальної складової і закінчуючи звуковим оформленням та іншим. Ми всі вкрай натхненні цим процесом, включно з нашим менеджментом. Зазвичай у Штатах ми просто виходимо, і місця експериментам немає, але зараз ми хочемо, щоб усе було як треба і сильно. У США будемо грати наступного року; ми все ще думаємо про те, як усе це буде подано. Звичайно, ми відіграли кілька концертів: у Міннеаполісі або в Сан-Франциско, але це лише предтеча, ми лише готуємося. Ми відіграємо тут, людям просто потрібно набратися трохи терпіння. Я розумію, що довелося чекати, поки альбом буде записаний, зведений і пройде мастеринг, поки буде випущений, але все вже зовсім близько. Але водночас ми маємо все правильно подати. І це обов’язково станеться!»