Ларс Ульріх читає онлайн-коментарі про музику Металіки: «Я кидаю виклик будь-кому з гурту, хто скаже, що він цього не робить»

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) зізнається, що він сміливо зазирнув в інтернет, щоб подивитися, що люди говорять про перший за сім років сингл «Lux Æterna» гурту.

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Ларс Ульріх зізнався, що іноді схильний порушувати священне правило збереження здорового глузду в інтернеті: він читає коментарі в соціальних мережах про свою творчість.

У розмові з “Metal Hammer” в рамках нового інтерв’ю, Ульріх пояснив, що коли Металіка випустила пісню «Lux Æterna» наприкінці минулого року, він не зміг встояти перед можливістю зазирнути в інтернет, щоб дізнатися, що ж кажуть фанати про їхню нову музику.

«Якщо ви вирішили спуститися в розділ коментарів, принаймні для мене, ви повинні підготувати себе до того, щоб не приймати все це занадто близько до серця»,

– каже Ларс.

«Ви повинні відсторонитися від цього. Але я хотів би кинути виклик будь-кому у гурті, хто скаже, що не дивиться на коментарі.

Я маю на увазі, що не сиджу до четвертої години ранку, прокручуючи кожен з них. Але коли ти не випускав жодної музики протягом п’яти-шести років і скидаєш щось на кшталт «Lux Æterna» на світ, який нічого не підозрює, ти захочеш побачити, який буде відгук».


Кумедно, але виявилося, що Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) отримав чудові відгуки на «Lux Æterna» майже одразу. Настільки швидко, що це сталося ще до того, як басист Металіки дізнався, що гурт вже офіційно випустив сингл.

«Наступного ранку я почав отримувати повідомлення від друзів: “Вау, нова пісня приголомшлива, відео просто супер”»,

– розповідає Трухільйо.

«Я навіть не знав, що пісня вийде. Тож, можливо, успіх збереження її в таємниці полягає в тому, що деякі учасники гурту не знають про це».


В іншому місці інтерв’ю учасники гурту «Metallica» також обговорюють виклики створення відвертого, концептуально насиченого нового альбому «72 Seasons» посеред пандемії, чому вони вважають, що вплив «Lux Æterna» може бути не таким очевидним, як ви думаєте, і не бояться показувати свою вразливу сторону, коли вони стають старшими і мудрішими. Ну, принаймні, здебільшого мудрішими – навіть Ларс зізнається, що бувають дні, коли він відчуває себе “довбаним ідіотом” [like a fucking idiot].