Ларс Ульріх розпродає колекцію

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Кілька картин із приватної колекції барабанщика і батька-засновника вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларса Ульріха (Lars Ulrich) будуть продані сьогодні, 3 грудня 2002 року, на аукціоні Christie’s в Амстердамі.

На минулих аукціонах Крістіз в Лондоні та Нью-Йорку кишеня Ульріха поповнилася майже 20 мільйонами доларів. Цього разу він виставив на продаж “гарний набір робіт Карела Аппеля (Karel Appel), Асгера Йорна (Asger Jorn), Арне Якобсена (Arne Emil Jacobsen) та Могенса Балле (Mogens Balle)”.

Загалом три чверті колекції Ульріха, зібраної протягом останніх десяти років, будуть продані до кінця цього року. Причиною такого “колекціонерського” марнотратства сам Ларс називає необхідність збудувати великий будинок для його власної сім’ї на ділянці у 200 акрів неподалік від Сан-Франциско, яку він нещодавно придбав. І тепер уся енергія, з якою 38-річний музикант збирав колекцію, спрямована на вивчення архітектури.

«Зараз я на роздоріжжі, де збираюся залишити дещо з тієї маси речей, які я назбирав у своєму будинку ще до одруження», –

розповів Ульріх в інтерв’ю британському Telegraph.co.uk.

«Я хочу почати все спочатку».