Джейсон Ньюстед: «Металіка занадто довго чекала»

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» і нинішній – канадської команди «Voivod» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) заявив, що з радістю погодився б знову приєднатися до своїх колишніх товаришів по команді, якби фронтмен гурту Джеймс Гетфілд попросив його допомогти їм у записі восьмого студійного альбому.

«Джеймс і я чудово провели час разом у лютому цього року»,

– заявив Ньюстед в інтерв’ю Kerrang!

«До цього ми тривалий час не бачилися, і тому було приємно знову зустрітися, як друзі, без усіх цих камер і менеджерів навколо. Ми просто повисіли, як друзі, напевно, вперше за останні вісім років. Посиділи, поговорили про свої сім’ї і про все те, про що говорять нормальні люди.

Я настільки перейнявся атмосферою тієї зустрічі, що ще три чи чотири місяці думав, що він мені зателефонує. Я навіть уявляв собі як це буде – Джеймс [Гетфілд] дзвонить мені і каже: “Джей, приходь і допоможи нам із музикою. Допоможи нам зробити наші хороші пісні чудовими”. І якби він тоді подзвонив, я б негайно примчав до них на допомогу. Навіть кілька місяців тому я б зробив це, але вони чекали занадто довго.

Тепер я граю в групі, яку дійсно люблю. «Voivod» змушує мене почуватися живим, і я не можу сказати, що таке саме почуття було в мене в останні роки перебування в «Metallica».

Так, у Металіці я провів чудовий час, але він розтягнувся на 15 років, і за цей час багато чого змінилося. Тепер я повністю сфокусований на «Voivod» і цілком їм відданий. Можливо, коли-небудь я знову опинюся в «Metallica», але абсолютно точно не в найближчому майбутньому, тому що воно пов’язане тільки з «Voivod».

Колишній басист гурту «Metallica» і нинішній - канадської команди «Voivod» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted)