Макс Кавалера згадує, як поголив голову заради копії альбому «Ride The Lightning» гурту «Metallica»

Макс Кавалера (Max Cavalera)

У нещодавній розмові з Radioactive MikeZ, ведучим програми “Wired In The Empire” на радіо 96.7 KCAL-FM, Макса Кавалеру (Max Cavalera), екс-фронтмена гурту «Sepultura», а нині фронтмена гурту «Soulfly», запитали, яку пісню вокально-інструментального ансамблю «Metallica» він хотів би заспівати, якби у нього була така можливість.

«Я б із задоволенням [заспівав] «Ride The Lightning», заголовну пісню [другого альбому Металіки]. Це хвора пісня. Риф хворий. Текст хворий. “Спалах перед моїми очима, настав час помирати” [Flash before my eyes, now it’s time to die]. Це як: “Ааааррр”. Так добре».


Макс розповів, що йому довелося обрізати волосся, коли він був юнаком у Бразилії, в обмін на копію альбому «Ride The Lightning». Він пояснив:

«У мене був двоюрідний брат, який намагався змусити мене стати на шлях істинний. Він казав: “Ти повинен обрізати своє довге волосся. Я дам тобі все, що ти захочеш. Куплю тобі імпортну платівку”. А я йому: “Волосся знову відросте”. Тож я поголився. Я поголився налисо. Та копія «Ride The Lightning» була того варта. Заради цього альбому варто було поголитися».

 

«Я люблю цю платівку. Я люблю олдскульні речі. І якщо у мене коли-небудь буде шанс, це чудова пісня для кавер-версії… Це божевільна пісня. Я в захваті, чувак. Обожнюю її. Вона така важка. «Metallica» рулить. Що тут скажеш?»

– додав він.

«Це чудовий гурт. Я такий щасливий, що вони все ще на висоті».


Досить важко уявити Макса Кавалеру без волосся – 53-річний музикант буквально відрощував окремий дред з 1997 по 2020 рік, що викликало певний резонанс в інтернеті.