Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд зіграє у новому фільмі — «Хащі»

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) з’явиться у новій екранізації роману Джо Р. Ленсдейла (Joe R. Lansdale) “Хащі” (“The Thicket”), яку знімає стрімінговий сервіс Tubi.

Ось що розповідає опис фільму:

«Дія фільму “Хащі” відбувається на зламі століть і розповідає про безневинного юнака Джека, який вирушає в епічну подорож, щоб врятувати свою сестру Лулу після того, як її викрав жорстокий вбивця Різник Білл зі своєю бандою. Щоб врятувати її, Джек звертається за допомогою до хитрого мисливця за головами на ім’я Реджинальд Джонс, сина-алкоголіка колишнього раба, який копає могили, та вуличної повії. Банда вистежує Білла з перерізаним горлом у смертельно небезпечній нічийній землі, відомій як Великі Хащі (The Big Thicket) – місці, де панує кров і хаос».


Режисером фільму стане Еліот Лестер (Elliott Lester), а в головних ролях зіграють Пітер Дінклейдж (Peter Dinklage) (“Гра престолів”) і Джульєтт Льюїс (Juliette Lewis) (“Жовті піджаки”).

Як пише видання Deadline Hollywood, екранізація фільму “Хащі” перебувала в розробці десять років. У лютому 2020 року ті самі продюсери вже збиралися запускати картину у виробництво з іншим акторським складом, проте через пандемію коронавірусу проєкт довелося відкласти.Джеймс Гетфилд вже має досвід знімання у кіно. Гетфілд грав офіцера поліції Боба Гейворда у фільмі «Надзвичайно поганий, шокуюче злий і мерзенний» («Extremely Wicked, Shockingly Evil, And Vile»). Боб Гейворд заарештував серійного вбивцю Теда Банді у 1975 році в штаті Юта, виявивши в багажнику машини, яку він зупинив, інструменти зломщика.