«Metallica» анонсувала перевипуск перших п’яти альбомів гурту на кольоровому вінілі

«Metallica» анонсувала перевипуск перших п'яти альбомів гурту на кольоровому вінілі

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» повідомленням на своєму офіційному сайті оголосили, що перевидають свої перші п’ять альбомів на кольоровому вінілі (Coloured Vinyl) обмеженим тиражем. Вперше за кордонами США.

«Якщо ця серія кольорового вінілу здається вам знайомою, це тому, що раніше вона вже була доступна у США завдяки співпраці з Walmart у січні 2021 року. Нарешті наші перші п’ять альбомів на красивих кольорових платівках потрапляють до міжнародних магазинів!

Серія почне з’являтися на полицях магазинів у листопаді 2023 року, але перевіряйте магазини у вашому регіоні на можливість попереднього замовлення».


Щомісяця, починаючи з листопада 2023 і по березень 2024 року буде виходити один з перших п’яти альбомів гурту Металіка.

Першим вийде альбом «Kill ‘Em All» 3 листопада 2023 року. Він буде надрукований на 180-граммовому кольоровому вінілі «Jump In The Fire Engine Red» з обмеженим тиражем і міститиме ремастеринґоване (remastered) аудіо від 2016 року.

Альбом «Ride The Lightning» вийде 1 грудня 2023 року і буде надрукований на 180-граммовому кольоровому вінілі «Electric Blue» лімітованої серії. Він також міститиме ремастеринґоване (remastered) аудіо 2016 року.

Альбом «Master of Puppets» вийде 5 січня 2024 року і буде надрукований на 180-граммовому кольоровому вінілі «Battery Brick» так само обмеженим тиражем. До нього увійде ремастеринґ  (remastered) аудіо від 2017 року.

Наступний альбом – «…And Justice for All» вийде 2 лютого 2024 року у вигляді 2LP на лімітованому кольоровому вінілі «Dyers Green» вагою 180 г з ремастеринґом (remastered) аудіо від 2018 року.

Й нарешті альбом «Metallica» (a.k.a. «Black Album») стане фінальним релізом 1 березня 2024 року. Він буде виданий у вигляді 2LP, надрукованих на 180-граммовому кольоровому вінілі «Some Blacker Marbled» обмеженим тиражем з ремастеринґованим (remastered) аудіо від 2021 року.


Перевірити доступність передзамовлень альбомів гурту «Metallica» на кольоровому вінілі у вашій країні ви можете на офіційному сайті гурту Металіка.