Нова фігурка Кліффа Бертона від компанії Super7

Нова фігурка Кліффа Бертона (Cliff Burton) від компанії Super7

На честь 62-го дня народження басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кліффа Бертона (Cliff Burton), компанія Super7 анонсувала нову фігурку в стилі супергероїв. Фігурка буде видана в рамках лінійки “Ultimates!” компанії Super7 обмеженою серією.

Допис в офіційному акаунті Металіки в Instagram повідомляє:

«Останнє доповнення до колекції Кліффа Бертона від Super7 – це фігурка Кліффа Бертона Ultimates! (Постер супергероя). Як і решта серії, ця фігурка є результатом співпраці між родиною Бертонів та @super7, а кошти від продажу надходять до Фонду музичних стипендій @cliffburtonfamily.

Фігурка натхненна фантазійним “Супергеройським постером” [Superhero Poster] дизайнера Хуана Мачадо (Juan Machado)». 

Попереднє замовлення можна зробити вже зараз на сайті гурту Металіка або super7.com. Попередні замовлення будуть доступні до опівночі 10 березня 2024 року.

Орієнтовна дата доставки – кінець серпня 2024 року.

Басист Металіки Кліфф Бертон грав на перших трьох студійних альбомах Металіки – «Kill ‘Em All», «Ride The Lightning» і «Master Of Puppets».

Бертон загинув у трагічній аварії гастрольного автобуса в окрузі Кроноберг (Kronoberg County) на півдні Швеції 27 вересня 1986 року під час гастролей гурту на підтримку альбому «Master Of Puppets».