Гурт «Metallica» представив оновлений сайт

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» повідомленням на своєму офіційному сайті сповістили шанувальників гурту та громадськість про запуск свого оновленого сайту та оновленого фан-клубу (Metclub).

«Ласкаво просимо на новий сайт Metallica.com і фан-клуб! Ми раді надати вам повноцінний цифровий будинок для всіх останніх новин і оновлень, більш ніж 30-річної історії, фотографій і відео, а також вашої нової спільноти фан-клубу, оскільки ми запрошуємо вас стати п’ятим учасником «Metallica».

Що таке П’ятий учасник? Приєднання до Клубу Металіки БЕЗКОШТОВНО – це ваш спосіб бути в курсі всього, що відбувається з Металікою і, по суті, стати п’ятим членом гурту. Клуб був заснований у 1993 році як спосіб для групи встановити зв’язок з шанувальниками і залишатися на зв’язку цілий рік, а тепер стати його членом і отримати всі переваги можна безкоштовно.

Станьте п’ятим членом клубу і отримайте доступ до ексклюзивного веб-контенту, включаючи цифрове видання «So What!», ексклюзивні товари, квитки на попередній продаж, ексклюзивні конкурси та багато іншого. Зареєструйтесь зараз і отримайте безкоштовне цифрове завантаження анімаційного короткометражного фільму Роберта Трухільйо «‘Tallica Parking Lot».

Перевірте сайт на будь-якому з ваших цифрових пристроїв і скажіть нам, що ви думаєте! Ми будемо постійно додавати новий контент, як старий, так і новий, тому, будь ласка, повертайтеся і дайте нам знати, якщо є щось, що ви хотіли б побачити… це ВАШ сайт, і ми хочемо почути від вас».

 

Гурт «Metallica»