Учасники гурту Металіка дадуть спеціальний концерт в «Apollo Theater» 21 вересня 2013 року

Восени поточного року, а точніше з 13 вересня 2013 року, супутникова радіостанція “Sirius XM” наново запускає цілодобове мовлення каналу “Mandatory Metallica”, ви самі здогадуєтеся кому присвяченого. Щоб особливо виділити цю подію, учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» дадуть спеціальний концерт у Нью-Йорку на майданчику “Apollo Theater”.

Передплатники радіостанції “Sirius XM” та учасники офіційного фан-клубу гурту зможуть виграти квитки на цей концерт. Детальнішу інформацію ви можете знайти тут і, звичайно ж, на офіційному сайті гурту.

Канал “Mandatory Metallica” почне своє мовлення в п’ятницю, 13 вересня 2013 року, і, музику Металіки можна буде слухати без реклами і цілодобово. До 6 жовтня 2013 року все це відбуватиметься на супутниковому каналі 40 (канал “Liquid Metal”). Також ви зможете слухати цей канал онлайн на siriusxm.com і через додаток “SiriusXM Internet Radio App” для смартфонів і планшетів на каналі 714. Мовлення каналу планується як мінімум до літа 2014 року включно.

Сам концерт в “Apollo Theater” транслюватиметься в прямому ефірі. Подробиці ми будемо вам повідомляти в залежності від появи новин. Слідкуйте за оновленнями.