Чому Дейв Грол сказав: «Я чекаю дзвінка від Металіки»

Засновник гурту «Foo Fighters» Дейв Грол (Dave Grohl) в інтерв’ю, опублікованому в журналі Far Out, назвав «Metallica» гуртом, на запрошення від якого він з нетерпінням чекає. Назвавши Металіку “гуртом своєї фантазії”, Грол висловив бажання співпрацювати легендами металу.

Дейв Грол (Dave Grohl) з учасниками гурту «Metallica»

На питання, з яким гуртом він хотів би зіграти одного разу, Дейв відповів наступне:

«Є багато людей, з якими я б із задоволенням зіграв. Це просто весело – джемити з людьми. Нещодавно я грав на барабанах з «Tenacious D» у студії, це було чудово, з ними завжди весело грати.

У мене є гурти моєї фантазії, я просто чекаю, коли мені подзвонять з «Metallica» [сміється]. Мені подобається бути барабанщиком, тому що для мене я барабанщик, який прикидається співаком і автором пісень. Це, чесно кажучи, те, як я себе відчуваю».


Захоплення лідера «Foo Fighters» Металікою є очевидним у багатьох випадках. Наприклад, у 2018 році під час концерту Грол запросив 10-річного хлопчика приєднатися до нього на сцені, надавши йому можливість зіграти «Enter Sandman» і створивши радісний момент як для юного музиканта, так і для глядачів.Якщо ми подивимося на історію вокально-інструментального ансамблю «Metallica», то знайдемо численні живі виступи, на яких різні люди ділили сцену з учасниками гурту Металіка. Джої Джордісон (Joey Jordison) («Slipknot»), наприклад, одного разу вийшов за барабани замість Ларса Ульріха (Lars Ulrich).

З огляду на це, не складно уявити, що мрія Дейва Грола може одного дня стати реальністю.