Гурт «Metallica» створює свій віскі (in the jar)?

Metallica – Whiskey in the Jar

Кавер на пісню «Whiskey in the Jar», судячи з усього, був зроблений учасниками вокально-інструментального ансамблю «Metallica» не дарма. Металіка готується поповнити ряди виробників віскі.

У лютневому випуску видання «The WhiskyCast» один із ветеранів алкогольного виробництва, колишній майстер-вінокур на віскікурні Maker’s Mark – Дейв Пікерелл (Dave Pickerell) розповів, що він об’єднується з групою «Metallica» для створення їхнього власного віскі. Ба більше, Дейв планує з нуля побудувати нову віскікурню для гурту. А крім усього іншого, виробляти ще й сік.

«Я можу сказати, що ми збираємося створити вбивчий віскі і, можливо, побудувати невелику віскікурню, й так само… об’єднати всю логістику настільки приголомшливо і хардово, наскільки зможемо».

Пікерелл зазначив, що нова віскікурня, можливо, буде розташована в Луїсвіллі, Нешвіллі або на території затоки Сан-Франциско (Bay Area), що є домом для Металіки:

«Сан-Франциско – батьківщина Металіки, Луїсвілл – батьківщина бурбона, а Нешвілл – батьківщина музики… Одне з цих трьох місць мені здається дуже придатним. Я голосую за Сан-Франциско і Bay Area, якщо нічого не зміниться».


Metallica – Whiskey in the Jar (official video):