Міхаель Шенкер про Кірка Гемметта: «Він був фаном та став другом. Й він грає в найпопулярнішій групі у світі»

Міхаель Шенкер та Кірк Гемметт

У новому інтерв’ю для Long Island Pulse гітарист Міхаель Шенкер (Michael Schenker) розмірковує про свою кар’єру і розповідає про новий студійний альбом його проекту «Michael Schenker Fest» – «Resurrection».

Що стосується Кірка Гемметта (Kirk Hammett), який грає в пісні «Heart And Soul» альбому «Resurrection», Шенкер розповів:

«Коли Пітер Менш (Peter Mensch) почав працювати з Metallica, він розповів мені, що я улюблений гітарист Кірка. Кірк завжди хотів зв’язатися зі мною, але йому ніколи не вистачало сміливості. Зрештою, Пітер Менш спільно з Едді Транком запросили мене і Кірка на “That Metal Show”, і ми разом давали інтерв’ю без репетиції. Він був фаном та став другом. Й він грає в найпопулярнішій групі у світі. Я запитав: “Кірк, ти хочеш це зробити?”. І він відповів: “Я б із задоволенням”. Але він хотів записати його у своїй власній студії на Гаваях, тому його керівництво заплатило Міхаелю Фоссу, нашому співпродюсеру, за переліт. Ми залишили прогалини там, де він має зіграти свої партії. Вони надіслали мені фотографії. Кірк виглядав як щасливий 19-річний хлопець. [Сміється].»


Обкладинка альбому «Resurrection»


Michael Schenker Fest — Heart And Soul (video):