Учасники гурту «Metallica» на тиждень стануть гостями шоу «The Late Late Show With Craig Ferguson»

The Late Late Show With Craig Ferguson

Протягом семи днів у листопаді місяці учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» будуть гостями популярного телешоу «The Late Late Show With Craig Ferguson». Говорячи про майбутні виступи, учасники гурту зауважили, що вони раді можливості відсвяткувати разом Крейгом Фергюсоном його майбутній останній сезон на телеканалі CBS. Саме ведучий попросив музикантів стати гостями на його шоу протягом цілого тижня. Починаючи з понеділка сімнадцятого листопада (17.11.2014), Металіку можна буде побачити на шоу щоденно, тоді як у свою першу появу на передачі музиканти вестимуть з Крейгом розмови про все, що має безпосереднє відношення до їхнього колективу.

Примітно, що членам офіційного фан-клубу Metallica (“MetClub”) пощастить стати гостями телестудії під час прийдешніх зйомок шоу, які відбуватимуться в Лос-Анджелесі. Про це учасники гурту «Metallica» повідомляють на своєму офіційному сайті. Учасники MetClub’а можуть ознайомитися з детальною інформацією після авторизації на офіційному сайті.

Програма «The Late Late Show With Craig Ferguson» виходить щовечора (крім вихідних) о пів на першу ночі за північноамериканським східним часом. Видання USA Today заявляє, що глядачами поточного сезону програми Фергюсона є трохи менше ніж півтора мільйона осіб.

На двадцять восьме листопада поточного року у гурту Металіка заплановано випуск лімітованого дванадцятидюймового вінілового синглу «The Lords Of Summer». Сторона А вміщуватиме в себе безпосередню композицію «Lords Of Summer» у варіанті “First Pass” і в концертній версії, запис якої відбувся в рамках фестивалю Rock In Rome Sonisphere першого липня поточного, 2014 року. Зазначимо, що до цього, концертний варіант пісні ще не публікувався. Що стосується сторони В, то вона не міститиме в собі музичного матеріалу, проте на ній буде розміщено лазерне гравіювання логотипу “M”. Придбати цей колекційний вініл можна буде виключно в незалежних музичних магазинах, а також на сайті Metallica.com.

Вихід нового студійного альбому гурту «Metallica», ймовірно, відбудеться у 2015 році.