Джеймс Гетфілд приєднається до Семмі Хагара та його друзів для благодійного акустичного концерту

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Семмі Хагар (Sammy Hagar)

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield), Семмі Хагар (Sammy Hagar) та його друзі проведуть акустичний благодійний концерт на підтримку педіатричної програми проти раку дитячої лікарні UCSF Benioff Children’s Hospital.

Перший щорічний акустичний концерт «Acoustic-4-A-Cure» призначений на 15 травня 2014 року і відбудеться у Філморі, Сан-Франциско (Fillmore, San Francisco). У концерті серед інших так само візьмуть участь Біллі Джо Армстронг (Billie Joe Armstrong) («Green Day»), Пет Монахен (Pat Monahan) («Train»), Джо Сатріані (Joe Satriani) і Ненсі Вілсон (Nancy Wilson) («Heart»). Як повідомляється, зірки виконають акустичний сет з “єдиними-в-житті дуетами та очікуваними джем-сесіями”.

Квитки вже з’явилися в продажу на сайті livenation.com. Вартість квитків від $125 до $500. Усі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок однієї з провідних національних дитячих медичних установ – UCSF Benioff Children’s Hospital.

«Acoustic-4-A-Cure» є дітищем власне Семмі Хагара (також відомого як Червоний Рокер, a.k.a. The Red Rocker), який давно підтримує цю дитячу лікарню через свій фонд Hagar Family Foundation.

«Я безпосередньо спостерігав за тією великою роботою, яку вони виконують, і яка в них громадська підтримка»,

– розповідає Хагар.

«Я запропонував ідею благодійного концерту Джеймсу Гетфілду і ми швидко підібрали чудовий склад артистів. І тепер у нас чудовий випадок – сподіваюся, перший із багатьох – коли ми можемо допомогти зберегти всі дослідження і програми на шляху до лікування».