Кірк Гемметт про можливий сольний альбом: «Це буде зовсім не металевий альбом»

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett)

У недавньому інтерв’ю виданню «Metal Hammer» гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) заявив, що він не проти ідеї випуску сольного альбому:

«У мене так багато матеріалу, і це явно не матеріал для «Metallica», і ця купа стає дедалі більше і більше. В один із тих днів, коли настане правильний час для цього… Я все ще відчуваю, що повинен ще так багато віддати Металіці. Коли я відчую, що цього достатньо, можливо, я подумаю про те, щоб записати інший матеріал».

З приводу того, що шанувальники можуть очікувати від його можливого альбому, Кірк сказав:

«Це буде зовсім не металевий альбом. Це буде щось настільки дивне і різноманітне, але водночас із цим щось цілісне. Для мене не стало б сюрпризом, якби кожен із нас записав свій сольний, незалежний, автономний альбом. Я думаю, що це чудово, і, якщо вже на те пішло, і коли ви повернетеся в групу, то повернетеся з великим ентузіазмом. Це схоже на невеликий похід, а потім завжди приємно повернутися додому в тепленьке ліжечко!»

Нагадаємо, що в інтерв’ю 2008 року для «Rolling Stone», Гемметт зізнавався, що думав про запис сольного альбому вже під час роботи над «St. Anger», в той час, як учасники гурту боролися зі своїми проблемами (фронтмен Металіки Джеймс Гетфілд (James Hetfield) лікувався в реабілітаційному центрі, а між учасниками гурту були розбіжності).

«Чесно кажучи, я був готовий почати роботу над сольним альбомом,

– сказав він. –

У мене була купа музики, над якою я корпів. Я збирався попросити Ларса (Ульріха) (Lars Ulrich, барабанщик “Metallica”) записати барабанні партії для свого альбому».

Кірк також розповів, що у вільний час грав “багато джазу і блюзу”:

«Я слухаю Тала Фарлоу, Кенні Баррелла, Елмора Джеймса і Бадді Гая. Одного разу я зроблю сольний альбом, який буде дуже різнобічним, з різними манерами гри на гітарі. Якось раз я подумав: “Чим я займуся, коли мені виповниться 70 років, і буду сидіти на ґанку з гітарою? Гратиму “Seek & Destroy”? [Сміється] Я люблю рифи з пісень UFO, які тривають по півгодини. Але потім я нахиляюся до підсилювача, перемикаюся на чистий канал і граю якусь боса-нову або Роберта Джонсона».