Майк Портной розповів про улюблені музичні альбоми, коли він був підлітком

Майк Портной розповів про улюблені музичні альбоми, коли він був підлітком

В нещодавньому інтерв’ю виданню Loudwire, відомий барабанщик Майк Портной (Mike Portnoy) розповів деякі подробиці про свої улюблені гурти та альбоми, коли він був підлітком – від панк-року до найважчого трешу.

Це було 20 квітня 1980 року, коли Майку Портному нарешті виповнилося 13 років. Б’ючи в маленьку барабанну установку під час своєї бар-міцви, юний музикант вже знав, ким він хоче стати, коли виросте. Але хоча Портной стане легендою у світі металу, він був панк-рокером, чиїм улюбленим альбомом саме на той час був оригінальний саундтрек гурту «Ramones» до фільму «Вища школа рок-н-ролу» («Rock ’N’ Roll High School»).

В переліку Майка багато різних гуртів та виконавців: Ozzy Osbourne, Rush, Van Halen та інші. У тому числі і альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» 1983 року з назвою «Kill ‘Em All».

Альбом «Kill 'Em All» гурту «Metallica»

«Це був альбом, який повністю змінив моє сприйняття музики – дебютник Металіки  «Kill ‘Em All».

У вас були «AC/DC», Sabbath, Priest… всі вони були важкими, але коли вийшов цей альбом, ви ніколи не чули нічого настільки сирого, хрусткого і швидкого… Кожна пісня на ньому була просто як: “Ніфіга собі!” (“Holy shit!”).

Почути бас Кліффа Бертона… ви ніколи не чули, щоб так грали на бас-гітарі.

Мій друг був діджеєм на радіостанції у своєму коледжі. Компанія Megaforce надіслала йому цей альбом у якості промо. І він зненавидів його. Він не міг зрозуміти, що це таке, і обміняв цей альбом зі мною… Це було моє знайомство з тим, що стало трешем».