Кавер-версія пісні «Nothing Else Matters» гурту Металіка у виконанні «Bandura & Bayan Project». Відео

Представляю вашій увазі чергову кавер-версію на, мабуть, найвідомішу пісню вокально-інструментального ансамблю «Metallica» — «Nothing Else Matters». Композиція виконана українським колективом з назвою «B&B Project» («Bandura & Bayan Project»).

Колектив заснований у березні поточного 2015 року. У склад колективу входять Тетяна Мазур та Сергій Шамрай, які познайомилися в Національній музичній академії України.

«Якось сиділи ми в гуртожитку музичної академії, пили чай після занять і міркували про те,як би круто звучала на наших інструментах сучасна музика…не класика,яку грали роками в консерваторії,не звичні народні мотиви, а саме музика,яку ми самі слухаємо в навушниках і чуємо щодня звідусіль»,

 – розповідає Сергій Шамрай.

«На думку спала пісня гурту Металіка — «Nothing Else Matters». То ж ми вирішили спробувати зіграти!

Пішли в парк, відзняли там відео, змонтували і виклали в мережу, щоб батьки подивилися і друзі… За досить короткий час назбиралося більше 500 тисяч переглядів! Добре батьки подивилися відео, мабуть, ще й сусіди підключилися 🙂 А тоді захотілося спробувати щось нове, рухатися далі».


Гурт експериментує в різних жанрах, музиканти випробують поєднання з контрабасом, ударними, оркестром. Тетяна Мазур також грає на етнічних музичних інструментах, таких як сопілка, пан-флейта та різновиди сопілки, які планують долучити при виконанні світових хітів у власному виконанні.

Відео, яке я представляю вашій увазі в рамках рубрики «Триб’юти та кавери», ви можете подивитися нижче.


Bandura & Bayan Project — Nothing Else Matters (Metallica cover):