Басист гурту Металіка Роберт Трухільйо візьме участь у новому музичному проєкті

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Ще в лютому поточного року з’ясувалося, що басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) спільно з барабанщиком гурту «Torche» Ріком Смітом (Rick Smith) працюють над новим проектом. Днями стало відомо і про інших учасників цього проекту.

Ними стали Брент Айстоун (Brent Eyestone) і Грем Скала (Graham Scala) з гурту «Harmonic Cross», а також Нейт Ньютон (Nate Newton) з гурту «Converge».

«Цей проект з’явився за допомогою фонду Тоні Гока (Tony Hawk Foundation). Ми робимо запис»,

– каже Брент Айстоун.

«Це буде просто кілька треків, які ми збираємося випустити в цифровому вигляді та на вінілі».

Що стосується грошей, які будуть зароблені, Айстоун сказав, що вони підуть на те, що близьке серцю Роберта Трухільйо.

«Ми всі любимо кататися на скейтах і ми віримо в благодійність. Гроші підуть на обладнання безкоштовних скейт-парків у малозабезпечених районах Наразі немає ні імені, ні дати релізу, але після того, як все буде зроблено, всі виручені гроші підуть на громадські скейтпарки».

Музиканти досі не впевнені, яку музику вони створюватимуть.

«Ми просто божевільні музиканти, які хочуть створювати щось нове, а не перебувати в якихось рамках. Це може бути запис у стилі ембієнт, це може бути дивний, негативний хардкор або щось ще – ми не думали, що вийде в результаті».

Для нас, як для шанувальників творчості гурту Металіка, у цьому всьому може бути тільки один негативний аспект. У квітні нинішнього року гітарист гурту Кірк Гемметт стверджував, що готово близько 30 відсотків матеріалу для нового альбому гурту. Чи дочекаємося ми цього самого нового альбому Металіки в 2015 році?