Роберт Трухільйо у документальному серіалі «Гедді Лі запитує: бас-гітаристи теж люди?»

Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too?

Вокаліст та басист гурту «Rush» Гедді Лі (Geddy Lee) анонсував новий документальний серіал «Гедді Лі запитує: бас-гітаристи теж люди?» (Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too?).

Прем’єра нового чотирисерійного серіалу відбудеться на Paramount+ і розповість про життя басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберта Трухільйо (Robert Trujillo). А також Леса Клейпула (Les Claypool) з гурту «Primus», Кріста Новоселіча (Krist Novoselic) з гурту «Nirvana» і Мелісси Ауф дер Мор (Melissa Auf der Maur) – колишньої учасниці гуртів «The Smashing Pumpkins», «Hole» та інших.

У серіалі Лі відвідає домівки кожного з цих басистів, щоб відчути смак їхнього життя, коли вони не займаються музикою.

У трейлері до серіалу показано, як Гедді Лі займається серфінгом з Трухільйо, рибалить з Клейпулом, консервує фрукти з Новоселичем та грає на бас-гітарі з Ауф дер Мор.

«Я намагаюся показати світові, що бас-гітарист може робити багато речей»,

– розповідає Лі у трейлері.

«Приєднуйтесь до мене, коли я подорожую домівками чотирьох легенд бас-гітари і занурююсь у їхні життя та натхнення, а також отримую задоволення від створення музики… оскільки я намагаюся відповісти на одне дійсно важливе питання: Чи є бас-гітаристи теж людьми?»


В прес-релізі Гедді Лі додає:

«Ідея цього шоу народилася з інтерв’ю, які я брав для своєї першої книги «Велика, прекрасна книга про бас-гітару» [The Big, Beautiful Book of Bass]. Мене вразило, що ці успішні музиканти також живуть неймовірно цікавим, багатогранним життям поза сценою. Хто б міг подумати, що бас-гітаристи такі до біса людяні?»

 

Прем’єра нового документального серіалу «Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too?» відбудеться 5 грудня 2023 року ексклюзивно на сервісі Paramount+ у США та Канаді. А наступного дня – у Великій Британії, Австралії, Латинській Америці, Бразилії, Італії, Франції, Німеччині, Швейцарії та Австрії.

Трейлер документального серіалу «Гедді Лі запитує: бас-гітаристи теж люди?» ви можете подивитися нижче.


Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too? (Official Trailer):