Пісня «If Darkness Had a Son» гурту Металіка посіла перше місце в чарті Billboard Hot Trending Songs

«If Darkness Had a Son» посіла перше місце в чарті Billboard Hot Trending Songs

Пісня «If Darkness Had a Son» – остання пісня з прийдешнього альбому «72 Seasons» вокально-інструментального ансамблю «Metallica», посіла перше місце в рейтингу Billboard Hot Trending Songs, за підсумками тижня, який закінчується 11 березня 2023 року.


Чарти Billboard Hot Trending, які створені на базі Twitter, відстежують глобальні музичні тенденції та обговорення в режимі реального часу в мережі Twitter. Чарти можна переглянути за останні 24 години або за останні сім днів. Щотижнева 20-позиційна версія чарту, що охоплює активність з п’ятниці по четвер кожного тижня, публікується разом з іншими щотижневими чартами Billboard на сайті Billboard.com щовівторка.

«If Darkness Had a Son» – третя пісня з альбому «72 сезони», яка вийшла після прем’єри головного синглу «Lux Æterna» та промо-синглу «Screaming Suicide». Обидві пісні також потрапили до щотижневого опитування Hot Trending Songs після релізу: «Lux Æterna» посіла 6 місце (10 грудня 2022 року), а «Screaming Suicide» – 7 місце (28 січня 2023 року).

Пісня «If Darkness Had a Son» дебютувала 1 березня 2023 року і, завдяки дводенним продажам і стрімам, трек одночасно посів 12 місце в останньому багатовимірному чарті Hot Hard Rock Songs з 1,1 мільйонами офіційних прослуховувань у США і 1000 завантажень, згідно з даними Luminate.

 

Metallica — If Darkness Had A Son (Official Music Video):