В цей день 40 років тому було видано альбом «Kill ‘Em All»

25 липня 1983 року на лейблі «Megaforce Records» було видано дебютний альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з назвою «Kill ‘Em All».

Альбом планувався до виходу з назвою «Metal Up Your Ass», а на обкладинці була зображена рука, що стискає кинджал, який з’являється з унітазу. Однак менеджер гурту Джон Зазула (Jon Zazula) [Jonny Z] переконав учасників Металіки змінити назву, оскільки вважав, що випуск альбому з такою образливою назвою та обкладинкою зменшить його шанси на комерційний успіх.

Metallica - Metal Up Your Ass

Зміну назви альбому на «Kill ‘Em All» приписують басисту гурту «Metallica» Кліффу Бертону (Cliff Burton). Посилаючись на боязких дистриб’юторів, Кліфф сказав:

«Ці виродки зі звукозаписних компаній… вбийте їх усіх! [Those record company fuckers… kill ’em all!]».


Барабанщик гурту Ларс Ульріх (Lars Ulrich) вважав, що «Kill ‘Em All» – то є гарна назва і Джон Зазула з ним погодився. Бертон запропонував Гері Л. Херду (Gary L. Heard), відповідальному за фотографію, зобразити закривавлений молоток на обкладинці альбому.

Metallica - Kill ‘Em All

За словами Кірка Гемметта (Kirk Hammett):

«Кліфф носив молоток з собою всюди, куди б він не пішов. Він завжди мав молоток у своєму багажі, час від часу діставав його і починав руйнувати речі».


Й хоча оригінальна назва не використовувалася, пізніше гурт випустив футболку «Metal Up Your Ass» із початково запланованою обкладинкою. Живий бутлеґ-запис виступу 1982 року в Old Waldorf під назвою «Metal Up Your Ass (Live)» також містив оригінальну обкладинку.


Metallica – Kill ‘Em All (Remastered):

 

Слухати альбом «Kill ‘Em All» гурту «Metallica» в Spotify:

 

Слухати альбом «Kill ‘Em All» гурту «Metallica» в Apple Music:

 

Слухати альбом «Kill ‘Em All» гурту «Metallica» в Deezer: