Ларс Ульріх сфотографував свою дружину для нової колекції одягу. Фото

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) та Джесіка Міллер (Jessica Miller)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) зробив серію чорно-білих фотографій, на яких його дружина – модель Джесіка Міллер (Jessica Miller) демонструє колекцію джинсів, натхненну важкою сценою вісімдесятих-початку дев’яностих, яку створили модні будинки «Citizens Of Humanity» та MyTheresa.com. Вартість речей з колекції варіюється від 408 до 536 доларів.

В інтерв’ю виданню Vogue Ульріх розповів про цю співпрацю:

«Місяця три-чотири тому мій агент з реклами сказав про бажання «Citizens Of Humanity» щось зробити разом зі мною, а опікуватися усім повинен був Джастін О’Ші (Justin O’Shea). Він класний хлопець і я знав про нього до цього моменту, тож коли підвернулася така можливість, я із задоволенням погодився. Ми миттєво зійшлися. Було відчуття, що ми ніби давно загублені брати, тож ми тусувалися цілий день, знімали щось для журналу, він інтерв’ював мене, ми розмовляли, й останнім, що він робив до роботи з «Brioni», була зйомка нової джинсової колекції, натхненної рок-командами 80-х, зокрема й нашою. Металіка були однією з тих груп, які надихали його на створення цієї колекції, і під кінець дня ми вирішили: “А чи не круто буде познімати мою дружину?” Це не було якимось рішенням зверху, все народилося буквально з нашої тусовки».


Ларс також розповів про своє ставлення до модних речей:

«Модні речі мають бути комфортними і не надто химерними. Я датчанин, а у датчан трохи інший світогляд, що суперечить визнаному у світі. І я люблю деякі протиріччя – одягатися кричуще тоді, коли потрібен скромніший одяг, і мені дуже подобається все змішувати. Якщо на мені класний блейзер, хороші штани, то до них я легко одягну пару грубих черевиків або навпаки. Переворот у «Saint Laurent» останніми роками було дуже цікаво й надихаюче спостерігати. Шкода, що Геді (Hedi Slimane) пішов від них. У мене багато речей Ріка Оуенса (Rick Owens), які на мені сидять дуже непогано, тому що вони милі і добре підігнані. Я не здоровань і мені пощастило, що можу зберігати стрункість, тому мені подобаються речі, що щільно сидять. Я буквально заручений з «Saint Laurent». Їхній одяг сидить на мені просто чудово!»


Джесіка Міллер (Jessica Miller)