Роберт Трухільйо назвав свої улюблені сучасні хардкор гурти

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» розкрили багато цікавих і свіжих подробиць, готуючись до виходу свого останнього альбому «72 Seasons». Наприклад, басист гурту Роберт Трухільйо (Robert Trujillo), який дебютував на бек-вокалі в новій пісні «You Must Burn», декілька місяців тому розповів, що його діти познайомили його з деякими дійсно приголомшливими новими хардкор-колективами.

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

Під час свого виступу на подкасті «Turned Out a Punk» 12 квітня 2023 року Трухільйо розповів про те, як сильно він досі насолоджується цим жанром. Зокрема, він розповів, що серед його улюблених гуртів – «Vein.fm», «Terror» і «Sunami».

«Ця музика все ще тут і вона жива. Є хардкор-гурти, які надирають дупи, і весь цей рух зростає. Я бачу це на прикладі своїх дітей, тому що вони слухають деякі з цих гуртів – багато з них – і просто обожнюють це. І зараз вони втягують мене в це! Такі гурти, як «Vein.fm», «Sunami» та «Terror», і ці різні гурти. Мене теж затягує… і я відчуваю себе найстаршим хлопцем на концерті. Я сиджу там, як старий, і дивлюся, як все це відбувається [сміється]. Тому я відчуваю, що щось назріває, і це мене захоплює».


З огляду на попередню роботу Роберта Трухільйо з такими гуртами, як «Infectious Grooves», «Suicidal Tendencies» і «Black Label Society», любов Роберта до цього стилю має ще більше пояснення

На додачу повідомлю, що останній альбом гурту «Terror» («Pain Into Power» 2022 року) отримав схвальні відгуки від музичної спільноти. Гурт «Sunami» є одним з кращих гуртів на підтримку гурту «No Pressure» в Європі цього літа (2023 року). А гурт «Vein.fm» заслужив похвалу від музичних критиків за минулорічний (2022 року) альбом «This World Is Going to Ruin You».

 

Прослухати цей епізод подкасту «Turned Out a Punk» за участі басиста гурту Металіка Роберта Трухільйо (Robert Trujillo) ви можете нижче.