В цей день 35 років тому було видано альбом «…And Justice For All»

7 вересня 1988 року року на студії «One on One» (One on One Recording Studios) було видано четвертий альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з назвою «…And Justice For All».

Metallica - «…And Justice For All»

Це перший повноформатний альбом Металіки за участі нового басиста гурту басиста Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted). Ньюстед замінив трагічно загиблого в 1986 році Кліффа Бертона (Cliff Burton).

Музичний зміст альбому є матеріалом з прогресивною структурою, що базується на довгих і складних мелодіях, що виконані у швидкому темпі. Також альбому притаманна невелика кількість класичних куплетних форм, на відміну від попередніх альбомів Металіки.

Згодом багато експертів критикували «сухе» звучання та «стерильний» продакшн альбому, а також нарікали на майже повністю заглушений бас і «дивне» звучання ударних. Флеммінг Расмуссен (Flemming Rasmussen), продюсер запису, який брав участь у створенні двох попередніх альбомів, пояснював це своєю відсутністю на етапі мікшування альбому.


Обкладинка альбому «…And Justice For All» була створена художником Стівеном Горманом (Roger Gorman) за ескізом Джеймса Гетфілда (James Hetfield) і Ларса Ульріха (Lars Ulrich). На ній зображена статуя богині Юстиції (Lady Justice), яку скидають з постаменту за допомогою тросів, її груди оголені, а ваги переповнені доларовими банкнотами.

Metallica - «…And Justice For All»

Назва ж платівки – «…And Justice For All» – яка є частиною клятви вірності американському прапору, розміщена в нижній частині обкладинки і стилізована під графіті.

На підтримку альбому було випущено три сингли: «Harvester of Sorrow», «Eye of the Beholder» і «One». Заголовний трек «…And Justice For All» був виданий у форматі промосингла.


Альбом отримав найвищі оцінки з боку музичних критиків. Він був номінований на премію «Греммі» (Grammy Award) в 1989 році в номінації «Best Hard Rock/Metal», але суперечливо поступився гурту «Jethro Tull».

Наступного, 1990 року, сингл «One» виборов премію «Греммі» у категорії «Best Metal Performance». Ця премія стала першою статусною нагородою для музикантів гурту Металіка.

На момент випуску альбом «…And Justice For All» був найкомерційніше успішним альбомом гурту. Він мав успіх у США, посівши шосте місце в чарті Billboard 200.

У 2003 році альбом «…And Justice For All» був сертифікований Американською асоціацією звукозапису (RIAA) 8-кратно платиновим за продаж восьмимільйонного тиражу у Сполучених Штатах Америки.

 

Metallica – …And Justice For All (Remastered):

 

Слухати альбом «…And Justice For All» гурту «Metallica» в Spotify:

 


Слухати альбом «…And Justice For All» гурту «Metallica» в Apple Music:

 


Слухати альбом «…And Justice For All» гурту «Metallica» в Deezer: