Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд знімається в новому фільмі

Фільм «Extremely Wicked, Shockingly Evil, And Vile»

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» у своєму Інстаграмі опублікували фото зі зйомок фільму «Надзвичайно поганий, шокуюче злий і мерзенний» («Extremely Wicked, Shockingly Evil, And Vile»), в якому знімається фронтмен гурту Металіка Джеймс Гетфілд (James Hetfield).

Сюжет фільму оповідає про серійного вбивцю на ім’я Тед Банді (Ted Bundy). Банді був харизматичний і привабливий, ввічливо поводився з жінками, що значно допомагало маніяку під час пошуку нових жертв (всього їх було близько 30). Режисером картини виступає Джо Берлінгер (Joe Berlinger), який зняв 2004 року документальний фільм «Some Kind of Monster».

Вокаліст гурту «Metallica» гратиме офіцера поліції Боба Гейворда. Боб Гейворд заарештував Банді 1975 року в штаті Юта, виявивши в багажнику машини, яку він зупинив, інструменти зломщика.

 

Ось що розповів Джо Берлінгер:

«Ми провели з Джеймсом та іншими музикантами сотні годин у перерві між зйомками,

– пояснив режисер, –

і можу сказати, що Джеймс володіє харизмою і переконливим зовнішнім виглядом. Упевнений, його характерність і магнетизм будуть відображені в драматичній ролі, тому коли він погодився знятися у фільмі, я був у захваті».

У фільмі також знімаються Джон Малкович (John Malkovich), Джим Парсонс (Jim Parsons), Гейлі Джоел Осмент (Haley Joel Osment), Кая Скоделаріо (Kaya Scodelario), Террі Кінні (Terry Kinney) і Ділан Бейкер (Dylan Baker).

Зйомки «Extremely Wicked, Shockingly Evil, And Vile» проходять просто зараз у Кентуккі. Про дату виходу фільму поки нічого не відомо.