Джейсон Ньюстед приєднався на сцені до гурту «Voivod» та зіграв з ними дві пісні. Відео

Джейсон Ньюстед приєднався на сцені до гурту «Voivod»

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) приєднався до своїх колишніх колег з гурту «Voivod» на сцені у Форт-Лодердейлі, штат Флорида (Fort Lauderdale, Florida), де ввечері 16 травня 2023 року гурт «Voivod» відіграв концерт на сцені Revolution Live.

Ньюстед вперше приєднався до канадського гурту після того, як пішов з Металіки у 2001 році і взяв собі псевдонім Джейсонік (Jasonic) на час свого перебування в гурті до 2008 року. Він прийшов на зміну E-Force, який був у складі «Voivod» з 1994 по 2001 рік.

Востаннє Ньюстед виступав з «Voivod» наживо на сцені у 2013 році на фестивалі Hellfest у Кліссоні, Франція (Clisson, France) і в червні 2016 року в нічному клубі Slim’s у Сан-Франциско, Каліфорнія (San Francisco, California).

Виступ з гуртом «Voivod» відбувся за кілька днів до того, як Джейсон Ньюстед, повернеться на сцену зі своєю однойменною групою. Виступ гурту «Newsted» відбудеться 20 травня 2023 року на тому ж майданчику, тому виступ з «Voivod» був чудовим способом розігрітися перед тим, як знову грати важку музику.

Джейсон Ньюстед та гурт «Voivod» разом зіграли «Rebel Robot» – трек з однойменного альбому «Voivod» 2003 року, який вперше продемонстрував талант Ньюстеда, а потім пісню «Voivod» – трек, який відкриває дєбютний альбом 1984 року «War and Pain» гурту «Voivod».

Представляючи Ньюстеда, вокаліст Снейк (Snake) каже глядачам:

«Як і 20 років тому, у 2003 році, у нас був інший склад. Звичайно, [покійний гітарист] Піггі (Piggy) був там – він все ще десь там… духовно – але у нас був один хлопець на бас-гітарі в ті часи. Серйозно, що я можу сказати про нього? Він божевільний. У нього такий драйв на сцені і поза нею. Такий модулятор, такий меломан і він дійсно допоміг нам пройти через все це».


Подивитися відео виступу Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) з гуртом «Voivod» ви можете на відео нижче.


Jason Newsted Rejoins Voivod Onstage — May 16, 2023: