Ларс Ульріх запрошує Боба Ділана на «будь-який концерт «Metallica» в будь-якій точці світу в будь-який час»

Гурт «Metallica»

У грудні минулого, 2022 року Боб Ділан (Bob Dylan) – легендарний співак і автор пісень, розповів у інтерв’ю для Wall Street Journal (WSJ), що він є фанатом вокально-інструментального ансамблю «Metallica». Він згадав, що відвідав два концерти Металіки (а також виступи Oasis і Klaxons). Незабаром ця історія отримала своє продовження.

У розмові з журналістами NME на цьому тижні Ларс Ульріх (Lars Ulrich) підтвердив, що новини про захоплення Ділана Металікою дійсно дійшли до його вух. Спочатку він заявив:

«Я це бачив».


А потім, барабанщик гурту «Metallica» продовжив:

«Я не знаю, чи читає Боб NME чи ні, але я хочу сказати йому одну річ: “Бобе, ми раді бачити тебе на будь-якому концерті Металіки в будь-якій точці світу в будь-який час – але, будь ласка, зайди за лаштунки і привітайся з нами. Ми будемо раді зустрітися з тобою і засвідчити свою повагу!»

 

Можливо, Боб Ділан зможе застати «Metallica» на гучному фестивалі Power Trip у жовтні цього, 2023 року, де також виступатимуть «AC/DC», Оззі Осборн, «Guns N’ Roses», «Iron Maiden» і «Tool». У 2016 році Ділан, звісно, виступав на схожому фестивалі Desert Trip, який також був організований компанією Goldenvoice.

До речи, у тому ж інтерв’ю для WSJ Ділан розповів, що “доклав особливих зусиль”, щоб зустрітися з Джеком Вайтом (Jack White) і фронтменом Arctic Monkeys Алексом Тернером (Alex Turner). Він також високо оцінив таких виконавців, як «Royal Blood», Селеста (Celeste), Rag N’ Bone Man і Нік Кейв (Nick Cave).