Ларс Ульріх зізнається, що кинув вживати кокаїн після інтерв’ю Ноела Галлахера

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) стверджує, що кинув вживати кокаїн після того, як прочитав інтерв’ю фронтмена гурту «Oasis» Ноела Галлахера (Noel Gallagher).

В інтерв’ю британській газеті The Daily Mirror Ларс Ульріх зізнався, що почав приймати кокаїн, щоб більше випивати зі своїми колегами по гурту. А також, що вживав кокаїн близько десяти років, але, прочитавши про взаємини Галлахера з наркотиками, вирішив зав’язати.

«У молодості я завжди напивався набагато швидше, ніж інші хлопці. Я зрозумів, що якщо додати трохи кокаїну, то я зможу довше не спати, замість того, щоб за три години до закінчення вечірки валятися в кутку обличчям донизу, втративши свідомість»,

– зізнався Ларс.

«Мені подобався соціальний елемент вживання кокаїну. Мені подобався ризик, пов’язаний із цим. Потім, близько 10 років тому, я прочитав інтерв’ю з Ноелом Галлахером, в якому він повідомив, що зав’язав, і я подумав, що це насправді круто. Щось дуже актуальне, дуже відверте і дуже чесне… Мені завжди це в ньому подобалося. І в мене ніколи не було залежності, тому одного разу я прокинувся і сказав сам собі: досить».


Але зараз Ларс Ульріх не хоче здаватися занадто святим. Зрештою, йому потрібно підтримувати певний імідж.

«Ми будемо бешкетувати, брати участь у витівках»,

– каже барабанщик Металіки.

«Но тепер алкоголь асоціюється з кінцем дня, коли вся робота зроблена. Якщо я і випиваю вдома, то, можливо, лише раз на тиждень або два, і це завжди після того, як діти заснули – я не люблю пити при них».