Гурт «Metallica» оголосив про вихід альбому «72 Seasons» на касеті

28 листопада 2022 року учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» повідомили, що дванадцятий студійний альбом гурту з назвою «72 Seasons» вийде на власному лейблі гурту «Blackened Recordings» 14 квітня 2023 року. Разом з новиною з’явилося багато різних варіантів попереднього замовлення для шанувальників, включаючи CD та цифрові версії, а також кілька різних вінілових видань.

Зараз, коли до виходу альбому «72 сезони» залишилося менше 70 днів, гурт Металіка оприлюднив плани щодо ще однієї версії альбому – касетної.

Лімітований випуск касети міститиме восьми панельну j-карту (8-panel j-card) з текстами пісень. Шанувальники, які оформлять касетну версію альбому «72 Seasons», як і всі попередні замовлення, отримають посилання на завантаження пісень «Lux Æterna» і «Screaming Suicide» у форматі MP3.

Учасники гурту «Metallica» не випускали касетну версію свого альбому 2016 року з назвою «Hardwired… to Self-Destruct». Останньою касетою гурту була дуже лімітована «Live at Festival Hall, Osaka, Japan – 18 November 1986», яка була роздана в музичних магазинах США і Великобританії разом із перевиданням альбому «Master of Puppets» 2017 року.

Гурт «Metallica» оголосив про офіційний вихід альбому «72 Seasons» на касеті