Чарлі Бенанте і Скотт Ян не бачать можливості ще одного концерту «Великої четвірки» до 2025 року

Учасники гурту «Anthrax» Скотт Ян (Scott Ian) і Чарлі Бенанте (Charlie Benante)

Учасники гурту «Anthrax» Чарлі Бенанте (Charlie Benante) і Скотт Ян (Scott Ian) в недавньому інтерв’ю для видання «Metal Edge» заявили, що навіть не бачать можливості ще одного концерту «Великої четвірки» («Big 4») до 2025 року, оскільки Metallica має щільний графік на найближчі два роки.

Журналіст «Metal Edge» поспілкувався зі Скоттом Яном і Чарлі Бенанте напередодні старту туру гурту «Anthrax», щоб обговорити широкий спектр тем. Гурт «Anthrax» святкує своє 40-річчя щовечора, з невеликим запізненням через пандемію. Й вони звичайно ж обговорили чи виступатиме «Велика четвірка» з концертами в майбутньому.

Знаменита «Велика четвірка» трешу – «Metallica», «Megadeth», «Slayer» і «Anthrax» – вийшла на сцену разом у червні 2010 року, і фанати з нетерпінням чекали, коли ці чотири гурти знову об’єднаються.


Журналіст «Metal Edge»:

«Те, що «Exodus» буде в списку [чергового турне] з вами, змусило мене задуматися про «Велику четвірку». Дейв Мастейн (Dave Mustaine) говорив, що хоче, щоб було більше концертів, і, зважаючи на те, що «Slayer» офіційно завершили кар’єру, як ви думаєте, чи варто вписати «Exodus» у цю четвірку? Або «Велика четвірка» – це щось недоторканне для вас чотирьох?»


Скот Ян:

«Чарлі може запитати Ларса, коли він буде з ним у серпні. [сміється]».


Чарлі Бенанте:

«Так, я бачив, що Мастейн начебто ловив щось із цього. Я маю на увазі, я не знаю. Не думаю, що Металіці потрібно робити це прямо зараз. У них стільки всього намічається у найближчі два роки [сміється]».


Скот Ян:

«Ось у чому справа: [Metallica] тільки що оголосила про свої плани на 2023 і 2024 роки, і я дивився на ці дати сьогодні вранці і думав: “Цікаво, якщо вони проведуть по два вечори в кожному місті тут, у Штатах, і один вечір – це вечір «Pantera», а інший – вечір Five Finger [Death Punch]. Так що, люди будуть збиратися на вечір «Pantera», а на інший вечір ніхто не прийде?»


Чарлі Бенанте:

«Ні в якому разі – вони будуть там».


Скот Ян:

«Але потім я зупинив себе і сказав: “Зачекайте секунду. Вони могли б просто оголосити це як “Вечір з” – без гуртів на розігріві – і вони все одно розпродають два вечори на кожному стадіоні”. Неважливо, хто на розігріві. Ніщо з цього не має значення. Їм не потрібні групи підтримки. Вони роблять це, щоб зробити з цього подію, я думаю, але їм це не потрібно. Якщо «Велика четвірка» коли-небудь збереться знову – у будь-якій якості – це точно буде не раніше 25-го року, тому що вони вже оголосили про свої плани. Отже, ось так. Той, у кого є питання про «Велику четвірку», притримайте цю думку до 2025 року [сміється]».