Вокалістом гурту «Metallica» міг стати Ларс Ульріх

Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Сьогодні важко собі уявити іншого вокаліста вокально-інструментального ансамблю «Metallica», ніж Джеймс Гетфілд (James Hetfield). Проте в новому інтерв’ю журналу «Metal Hammer» перший менеджер гурту «Metallica» Джон Зазула (Jon Zazula) пригадав, що протягом короткого проміжку часу в 1982 році, ще до виходу альбому «Kill ‘Em All», гурт розглядав кандидатуру Ларса Ульріха (Lars Ulrich) у ролі вокаліста Металіки.

«Ларс і я планували багато речей. І Джеймс був не найвпевненішим вокалістом. Я не думаю, що він почувався комфортно в цій якості. У якийсь момент часу ми навіть обговорювали Ларса як вокаліста/фронтмена гурту. Протягом приблизно п’яти секунд».


На щастя, ці плани були придушені ще в зародку – Гетфілд продовжував співати на дебютному альбомі гурту Металіка, а решта вже історія. Ларс Ульріх виступає нині здебільшого рупором гурту. Так чи інакше, але тепер ми слухаємо його розмови, а не спів. Однак, представлю вашій увазі відео, на якому Ларс виконує пісню гурту «Diamond Head» – «Am I Evil?». Загалом, можливо, все не так і жахливо, але, гадаю, краще нехай Ларс продовжує грати на барабанах, а не займається вокалом 🙂


Metallica — Am I Evil? (Live with Lars Ulrich singing):