Концерт S&M² гурту «Metallica» в кінотеатрах 9 жовтня 2019 року

Концерт S&M² гурту "Metallica" в кінотеатрах 9 жовтня 2019 року

Вам вже напевно відомо про те, що з нагоди 20-річчя альбому «S&M» учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили про проведення спершу одного, а потім і другого концерту з символічною назвою S&M².

Концерти відбудуться на майданчику Chase Center у Сан-Франциско, Каліфорнія 6 та 8 вересня 2019 року. Разом з Металікою гратиме симфонічний оркестр Сан-Франциско під керуванням диригента Майкла Тілсона Томаса (Michael Tilson Thomas).

Усім, кому не пощастить бути присутнім на самому шоу, є шанс побачити концерт на великому екрані. Гурт “Metallica” презентував трейлер майбутнього фільму.

Концерт покажуть у понад 3000 кінотеатрах по всьому світу. У фільмі можна буде побачити кілька пісень з оригінального альбому «S&M», що вийшов 1999 року, а також симфонічні версії нових пісень, випущених відтоді.

Показ фільму відбудеться тільки 9 жовтня 2019 року. У Києві фільм буде показано в мережі кінотеатрів «Multiplex». Для тих, хто проживає не в Києві, шукайте найближчий до вас кінотеатр на сайті https://metallica.film. Квитки вже у продажу.

S&M²