ESP випустила електрогітару KH-V в серії фірмових гітар Кірка Гемметта

У гітариста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірка Гемметта (Kirk Hammett) вже є кілька дуже крутих фірмових гітар (Signature Series) в нинішній лінійці ESP. Й ось днями ESP офіційно представила останнє доповнення до серії гітар Кірка Гемметта (Kirk Hammett Signature Series) – гітари KH-V.

ESP Kirk Hammett LTD KH-V

Вперше анонсована на виставці NAMM 2022, гітара KH-V стала певною несподіванкою, оскільки Gibson мала випустити Gibson Kirk Hammett Flying V в наступні місяці. KH-V, що позиціонується як більш доступна версія класичної ESP LTD, приєднується до флоту ESP Kirk Hammett, до якого входять KH-3 Spider, KH Demonology та інші моделі.

Як багато хто відзначав ще в червні минулого року, ці три унікальні моделі KH-V засновані на тріо моделей ESP, які Гемметт створив ще в 2019 році – під назвою ESP USA V-1 – і виглядають досить точним відтворенням цих висококласних інструментів. Версія LTD KH-V включає до складу розкішний жорсткий чохол від ESP.

Що стосується оснащення, то KH-V має керамічний бридж TonePros BB-B, тюнери LTD з блокуванням, а також набір фірмових звукознімачів Hammett EMG Bone Breaker і BB-N alnico 5 neck. Гітара також оснащена регуляторами гучності та тембру й трипозиційним перемикачем.

«Коли я вперше побачив KH-V, у мене аж мурашки побігли по шкірі. Це був ідеальний гібрид реальності і мого бачення. Це така красива гітара. Я пристебнув її і грав на ній пізніше того ж дня; просто джемував з друзями протягом чотирьох або п’яти годин. Це дивовижна, дивовижна гітара»,

– розповідає Кірк Гемметт.

Президент і генеральний директор ESP Метт Массіандаро (Matt Masciandaro) доповнює:

«Вже більше трьох десятиліть ESP має честь створювати гітари, які Кірк Гемметт використовує як невід’ємну частину звучання «Metallica». KH-V – ще одна особлива гітара, яку Кірк буде використовувати для продовження спадщини Металіки».

Гітари KH-V доступні в тих же трьох кольорах, що і інші інструменти Kirk Hammett Signature Series: Black Sparkle з чорною фурнітурою і чорним звукознімачем, Red Sparkle з золотою фурнітурою і золотим звукознімачем і Metallic Gold з золотою фурнітурою і кремовим звукознімачем.