Кірк Гемметт розповідає про те, як учасники Металіки “жартували” над гуртами розігріву

Учасники гурту Металіка

У своєму нещодавньому інтерв’ю для Бостонської радіостанції «98.5 The Sports Hub», гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) розповів про атмосферу трешу й угару, що панувала у гурті Металіка на початку кар’єри:

«Завжди є дідівщина. Для Металіки це було звичайною справою».

І цього правила учасники гурту дотримувалися як вміли – наприклад, жартували над музикантами, які грали у них на розігріві.

«Наприкінці 80-х ми робили багато різного не дуже хорошого по відношенню до гуртів «The Cult», «Metal Church» і «Queensrÿche». Уже потім, з роками, стали ставитися до команд розігріву м’якше. Однак практичні жарти завжди були нашим коником»,

– зізнається Кірк Гемметт.

На прохання розповісти найкращий із жартів у стилі «Metallica», Кірк відповів:

«У турі «…And Justice for All» 1989 року в нас на розігріві грав гурт «Queensrÿche». Це був їхній останній концерт на гастролях. Ну й ми подумали, що треба цю справу якось відзначити – наприклад випустити на сцену… чоловіків-стриптизерів. Під відомий хіт гурту – баладу «Silent Lucidity» («Мовчазна ясність»).

Отже, починається композиція, музиканти стараються, на сцені за ними рядком стоїть шість стриптизерів. І ми просимо освітлювача підсвітити цей ряд. Публіка, побачивши несподіваний елемент шоу, почала задоволено гомоніти. А музиканти, не розуміючи, чому всі так радіють, вирішили, мовляв: “Вау, ця пісня реально тут популярна!”.

Вони просто не могли бачити, що поки вони грають, за їхніми спинами три пари роздягнених чоловіків імітують статеві акти! Це було весело! Пам’ятаю, я сміявся так, що сльози струмками текли по моєму обличчю».