Ларс Ульріх: «Metallica» не прагне догодити своїм шанувальникам»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) каже, що Металіка ніколи не ставила собі за мету догодити своїм шанувальникам під час роботи над новим матеріалом, наполягаючи на тому, що неможливо зробити всіх щасливими.

Барабанщик каже, що натомість гурт продовжує кидати виклик собі нічим себе не обмежуючи.

Ларс розповідає виданню Billboard:

«Дедалі частіше в нашій кар’єрі певні абсолютні істини перестають відігравати якусь роль. Як тільки ми починаємо розмову про те, “чого хоче фанат?”, ми зупиняємо себе, тому що це програшна справа. Якщо ви посадите 20 фанатів Металіки за один стіл, вони скажуть вам 20 різних речей.

Ми насправді звертаємо розмову всередину: “Що нам подобається? Це те, що ми відчуваємо, що можемо підтримати? Йдеться не про продаж, а про те, чи не продаємо ми свою душу. Щовечора, лягаючи спати, ви запитуєте себе: “Чи добре мені від того вибору, який я зробив?»

 

У 2015 році гурт потрапив до Книги рекордів Гіннеса, ставши першим колективом, який відіграв на всіх семи континентах за один рік під час світового турне 2013 року, включаючи виступ в Антарктиді.

Ларс Ульріх каже:

«Є одна річ, яку «Metallica» любить робити – ми любимо їздити в незвідані місця. Минулого року ми вперше були в Китаї. Отримали шанс вперше побувати в Малайзії минулого року. Все ще існують кордони, де, можливо, п’ять, десять років тому не було інфраструктури, яка б підтримувала те, що ми робимо».

Щодо наступних меж, Ульріх додає:

«Їх не залишилося. Принаймні на цій планеті. Ми повинні були б зайнятися космосом».

 

Metallica — 2013-12-08 South Shetland Islands, Antarctica (full show):