Ернан “Едді” Ерміда («Suicide Silence») – «Metallica» дуже вплинула на те, що ми створюємо»

У зв’язку з майбутніми гастролями в Польщі, фронтмен гурту «Suicide Silence» Ернан “Едді” Ерміда (Hernan “Eddie” Hermida) дав коротке інтерв’ю редакторам польського сайту Deathmagnetic.pl. Невеликий витяг з інтерв’ю я представляю вашій увазі нижче.


“You Only Live Once” (“Живеш лише раз”) є однією з найбільш популярних ваших пісень. Чи знаєте ви, що ці слова зустрічаються в пісні «Motorbreath» гурту «Metallica»? Творчість Гетфілда і компанії вам знайома?

«Звичайно ж знайома! Насправді «Metallica» дуже вплинула на те, що ми створюємо. Кожен із нас знайшов у дискографії Металіки альбом, який він просто обожнює. І хоча я великий шанувальник пісні «Motorbreath» зокрема, чесно кажучи, я й гадки не мав, що там точно такі самі слова».


Музикантам вокально-інструментального ансамблю «Metallica» вже по п’ятдесят років. Як ви бачите себе в цьому віці?

«Ми сподіваємося, що ми продовжуватимемо запалювати, як і вони це роблять у цей момент! Ви взагалі бачите, що з ними останнім часом відбувається? Вони поводяться так, ніби тільки вчора вони заснували гурт! У них неймовірно багато енергії і вони, як і раніше, можуть заражати нею своїх шанувальників. Те ж саме я хочу робити в їхньому віці!».


Ернан "Едді" Ерміда («Suicide Silence») - «Metallica» дуже вплинула на те, що ми створюємо»