Роберт Трухільйо бавиться на вечірці з нагоди дня народження сина гітариста гурту «Anthrax» Скотта Яна

Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) на вечірці з нагоди дня народження сина гітариста гурту «Anthrax» Скотта Яна (Scott Ian)

Не на кожен день народження дитини приїжджають дві легенди треш-металу. З іншого боку, не кожна дитина, щоб відсвяткувати ще один рік свого життя, грає традиційні панк і хардкор-треки.

Під час святкування свого нещодавнього дня народження Ревел Ян (Revel Ian) і його батько Скотт Ян (Scott Ian) («Anthrax») зіграли низку каверів на пісні гуртів «Minor Threat», «Bad Brains», «Circle Jerks», «Black Flag» та «Suicidal Tendencies». Разом з родиною Ян, зіграли Лулла Трухільйо (Lullah Trujillo) – дочка басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберта Трухільйо (Robert Trujillo) та Азі Бендерскі (Azi Bendersky). Гурт, який виступав під назвою «minorjerkbrains», можна побачити на відео, що було розміщено в Instagram гітариста гурту «Anthrax» Скота Яна.

На відео, яке ви можете подивитись нижче, гурт виконує кавер-версію пісні «Attitude» гурту «Bad Brains».

Примітно, що Роберт Трухільйо (Robert Trujillo), який пролетів дванадцять годин з Франкфурта до Лос-Анджелеса, також долучився до веселощів, ставши учасником “circle pit”, разом з підлітками та друзями родини Скотта Яна.